Вівторок, 02 листопада 2021 08:14

Результати конкурсу з перевезення пасажирів

Враховуючи результати засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Уманської міської територіальної громади від 21 вересня 2021 року та відповідно до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 28.10.2021 р. № 504 «Про результати конкурсу з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування №10-А «ГРС – Нова Умань» та № 22-Д «ГРС – вул. Кармелюка – вул. Софіївська», конкурс з перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування № 10-А «ГРС – Нова Умань» та № 22-Д «ГРС – вул. Кармелюка – вул. Софіївська» не відбувся у зв’язку з відсутністю перевізників-претендентів.

Виконавчий комітет Уманської міської ради