П'ятниця, 05 листопада 2021 08:44

Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Уманської міської територіальної громади

04 листопада 2021 року, під головуванням міського голови Ірини Плетньової, відбулось засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Уманської міської територіальної громади.

За результатами засідання конкурсного комітету визначено переможцями конкурсу та надано право здійснювати перевезення пасажирів наступними автобусними маршрутами загального користування:

• міським автобусним маршрутом загального користування № 1 «Залізничний вокзал – Райлікарня» (графіки№№ 1,2) ФОП Рибак М.С. строком на 1 рік;
  • міським автобусним маршрутом загального користування №4 «Вул.Комарова – вул.Волкова» (графіки №№ 1, 2) ФОП Мельник М.І. строком на 1 рік;
  • міським автобусним маршрутом загального користування № 6 «Залізничний вокзал – Нова Умань» (графіки №№ 1, 2) ФОП Письменюк О.І. строком на 1 рік;
  • міським автобусним маршрутом загального користування № 9 «Завод ЗБВ – Райлікарня» (графік № 5) ФОП Гайдук В.М. строком на 1 рік;
  • міським автобусним маршрутом загального користування № 14 «АТП-17155 – Райлікарня» (графіки №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6) ПП «УМАНЬ ТРАНС СЕРВІС» строком на 1 рік.

Конкурс з перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом загального користування №15 «Залізничний вокзал – Дачі» не відбувся у зв’язку з відсутністю перевізників-претендентів.