Середа, 02 лютого 2022 16:21

Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Уманської міської територіальної громади

01 лютого 2022 року, під головуванням міського голови Ірини Плетньової, відбулось засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Уманської міської територіальної громади, на якому розглянуто питання – «Про розкриття конвертів «№ 1», які містять документи для участі в конкурсі з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування № 15 «Дачі – Залізничний вокзал», №18 «Нова Умань – вул. Павлова» (графіки №№ 1, 2, 3, 4), № 22-Д «ГРС – вул. Кармелюка – вул. Софіївська».