П'ятниця, 13 лютого 2015 10:55

„Увага ! 3 квітня 2015 року відбудеться конкурс з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування автобусним маршрутом №11!

3 квітня 2015 року відбудеться конкурс з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування автобусним маршрутом №11!

            Виконавчим комітетом Уманської міської ради оголошується конкурс з перевезення пасажирів  міським автобусним маршрутом:

об'єкт № 1 – маршрут №11 „Нова Умань – ДП „Консервний комбінат” (графіки № 1,2)

Маршрут руху:

у прямому напрямку  - Нова Умань, вул. Визволителів, вул. Зорге, вул. Фрунзе, вул. Садова, вул. Радянська, вул. Жовтневої революції,  вул. Р.Чорного, ринок, вул. Радянська, вул. Жовтневої революції, вул. Залізнична, вул. Енергетична, вул. Героїв Сталінграда, вул. Дерев’янка, ДП „Консервний комбінат”;

у зворотному  напрямку  - ДП „Консервний комбінат”, вул. Дерев’янка, вул. Героїв Сталінграда,  вул. Енергетична, вул. Залізнична, вул. Жовтневої революції, вул. Р.Чорного, ринок, вул. Радянська, вул. Садова, вул. Фрунзе, вул. Зорге, вул. Визволителів, Нова Умань.

  Кількість оборотних рейсів – графік №1 – 7, графік №2 – 7.

Режим руху: у звичайному режимі; інтервал руху: щоденно згідно графіка руху.

Початок роботи – 06 год.40 хв., закінчення роботи – 19 год.38 хв.

Інтервал руху – 40 хв.                                     

Основні умови конкурсу:

 Конкурс проводиться відповідно до вимог статей 7,44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України  від 03.12.2008 р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», від 18.02.1997 р. №176 «Про затвердження Правил надання послуг  пасажирського автомобільного транспорту». 

З умовами перевезень пасажирів міськими автобусними маршрутами, що повинні виконувати автомобільні перевізники, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради за адресою: www.uman-rada.qov.ua.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 1 до Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. № 1081, і такі документи:

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті,  із  зазначенням  марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"),   VIN-коду  транспортного  засобу,  державного  номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

4) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі із зазначенням дати проведення конкурсу;

5) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

6) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

7) перелік   транспортних   засобів,   пристосованих   для перевезення   осіб   з   обмеженими  фізичними  можливостями,  які пропонуються  для  роботи  на  автобусному  маршруті, або письмова інформація  про  їх відсутність;

8) анкету за формою, визначеною згідно з додатком 5 до Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого  постановою КМУ від 03.12.2008 року № 1081;

9)   копія  штатного  розпису,  податкового  розрахунку  сум доходу,  нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум  утриманого  з  них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

Крім зазначених документів, претендент може подавати конкурсні пропозиції, які включають інформацію (в довільній формі) про наявність та характеристику виробничої бази, умови підтримання належного технічного та санітарного стану рухомого складу, умови контролю технічного стану транспортних засобів перед виїздом, про інвестиційний розвиток суб’єкта господарювання та соціальний ефект від його діяльності, умови контролю за станом здоров'я водіїв, досвід роботи.

            Документи   для  участі  в  конкурсі нумеруються й прошиваються. Їх підписує уповноважена особа перевізника-претендента й скріплює печаткою з позначенням кількості  сторінок цифрами і словами.

 Документи  для  участі   в  конкурсі  подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах):
Конверт (пакет) з позначкою "N 1" містить документи для участі в конкурсі.

Конверт (пакет) з позначкою "N 2" містить документи з інформацією про  те,  на  який  об'єкт  конкурсу  подає  документи перевізник-претендент.

Документи на конкурс приймаються щоденно з дня опублікування оголошення до              22 березня 2015 року за адресою: м. Умань, пл. Леніна, 1, економічний відділ міської ради, к.317. Режим роботи: щоденно з 8.00 до 17.15 год., у п’ятницю з 8.00 до 16.00 год., обідня перерва – з 13.00 год. до 14.00 год., вихідні – субота, неділя.

Ознайомитися з умовами конкурсу та отримати бланки документів можна за адресою:        м. Умань, пл.Леніна, 1, економічний відділ виконкому міської ради, к.317.

Конкурс буде проведено за адресою: м. Умань, пл. Леніна, 1, мала зала засідань виконкому, ІІ поверх, 03 квітня 2015 року о 10.00 год.

Розмір плати за участь у конкурсі складає 1500 грн. за один об’єкт конкурсу. Реквізити:  ГУДКСУ у Черкаській області, МФО 854018, р/р 35428201032947, код 04061613, одержувач - виконком Уманської міської ради, призначення - плата за участь у конкурсі з перевезення пасажирів 03 квітня 2015 р.

 Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 3-72-78; електронна адреса: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;   адреса веб-сайту: www.uman-rada.qov.ua.

Конкурсний комітет”.

Перший заступник міського голови                                                                    С.Л.Клочко  

 

 

Кузан

 3-72-78

Прочитано 1578 разів