П'ятниця, 20 листопада 2020 12:27

Повідомлення про засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради 25.11.2020 року

Шановні представники Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради!

25 листопада 2020 року о 16.00 годині в приміщенні сесійної зали Уманської міської відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

Порядок денний:

1. Про стан надання населенню міста житлових субсидій (Інформує начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Кучер Г.М.).
  2. Про затвердження голів та складу постійних комісій Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради (Інформує голова Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради Фоменко Л.М.).
  3. Різне.

Явка представників Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради обов’язкова.