П'ятниця, 12 лютого 2021 08:59

Повідомлення про засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради 17.02.2021 року

Шановні представники Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради, 17 лютого  2021року о 16:00 годині в приміщенні сесійної зали Уманської міської відбудеться засідання Громадської ради.

Порядок денний:

1. Про особливості ціноутворення на споживання та транспортування газу в нашому місті, шляхи та можливості переходу населення на індивідуальне опалення. (Інформує голова правління ПрАТ « Уманьгаз» Кириняченко Вадим Валерійович).
  2. Про стан справ у медичній галузі нашого міста. (Інформує начальник відділу охорони здоров’я Поляченко Олександр Павлович та депутат Уманської міської ради Качанова Лариса Петрівна).
  3. Затвердження плану роботи Громадської ради на 2021 рік.
  4. Різне.

Явка представників Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради обов’язкова.