Четвер, 11 березня 2021 17:02

Повідомлення про засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради 17.03.2021 року

Шановні представники Громадської ради
при виконавчому комітеті Уманської міської ради,
17 березня 2021 року о 16:00 годині
в приміщенні сесійної зали Уманської міської ради відбудеться засідання Громадської ради.

Порядок денний:

1. Про роботу відділу освіти Уманської міської ради щодо реформування закладів загальної середньої освіти відповідно вимог Закону України "Про повну загальну освіту" (Інформує заступник міського голови Чепка Ольга Володимирівна та начальник відділу освіти Уманської міської ради Миколенко Ірина Олександрівна).

2. Про затвердження кандидатури від Громадської ради до складу робочої комісії з питань організації пасажирських перевезень в межах території Уманської міської територіальної громади.

3. Різне

Явка представників Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради обов’язкова.