Понеділок, 08 листопада 2021 09:58

Засідання Громадської ради

Шановні представники Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

17 листопада 2021 року о 16-00 годині в приміщенні сесійної зали Уманської міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.
Порядок денний:

1. Вибори голови Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради. Інформує заступник голови Громадської ради Мельник Валентина Василівна.
2. Підвищення тарифів за транспортування газу ПРАТ «Уманьгаз» підприємствам, установам, управлінням та жителям міста Умань. Інформує технічний директор ПРАТ «Уманьгаз» Костира Федір Юрійович.
3. Про стан виконання рішення Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради від 21.04.2021року, протокол № 6 (національно-патріотичне виховання та сучасні виклики для освіти). Інформує начальник управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради Миколенко Ірина Олександрівна.
4. Різне.

Явка представників Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради обов’язкова.