Четвер, 20 січня 2022 16:13

Засідання Громадської ради

Шановні представники Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

26 січня 2022 року о 16-00 годині в приміщенні сесійної зали Уманської міської ради відбудеться позачергове засідання Громадської ради   при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

Порядок денний:

1. Про виконання Уманською територіальною громадою Закону України «Про основи національного спротиву» №1702-IX від 16. 07.2021 року та реалізація рішення Громадської ради від 15.09.2021 року «Про стан формування батальйону територіальної оборони в м. Умань».

2. Порядок формування та підвищення тарифів за комунальні послуги жителям    міста, комунальним підприємством «Уманське ремонтно- експлуатаційне управління № 3».(Інформує начальник комунального підприємства «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління №3»).

3. Різне.

Явка представників Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради обов’язкова.