П'ятниця, 10 березня 2023 11:09

Шановні представники Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради

15 березня 2023 року о 16-00 годині в приміщенні сесійної зали Уманської міської ради відбудеться засідання Громадської ради   при виконавчому комітеті Уманської міської ради.

Порядок денний:

1. Про проведення роботи по прибиранню кладовищ громади. Інформує начальник житлово-комунального господарства Уманської міської ради Харченко Віталій Петрович.
  2. Про перевезення жителів громади на кладовища в поминальні дні. Інформує начальник відділу економічного розвитку, транспорту та інвестицій Уманської міської ради Бовгира Світлана Іванівна.
  3. Різне

Явка представників Громадської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради обов’язкова.