Вівторок, 14 лютого 2023 09:21

В Уманській громаді триває національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу»

photo 2023 02 13 18 25 11 avaСьогодні завітала до Центру надання адміністративних послуг та побачила, як саме проходить набір

«Сьогодні завітала до Центру надання адміністративних послуг та побачила, як саме проходить набір.

«Гвардія наступу» - це 8 штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції, Держприкордонслужби.

Формуються бригади лише з добровольців.

Лише за перший тиждень кампанії до ЦНАПів області звернулось 160 охочих приєднатися.

Головне їх завдання: участь у наступальних операціях та звільнення окупованих територій за які наразі наші захисники та захисниці впевнено боряться.

Долучитись до наших захисників можна, прийшовши у ЦНАП за адресою:
вул. В’ячеслава Чорновола, 32/6.

Крім того в ЦНАПі ви отримаєте інформацію щодо особливостей та умов несення служби.

Час повертати своє! Приєднуйтесь??», - повідомила Уманський міський голова Ірина Плетньова

#ГвардіяНаступу