Понеділок, 05 березня 2018 15:48

Серед безробітних, зареєстрованих в уманському міському центрі зайнятості, переважають жінки

Протягом січня-лютого 2018 року серед 1504 громадян, які мали статус зареєстрованого безробітного в Уманському міському центрі зайнятості, переважали жінки, частка яких становила 64% або 956 осіб.

За сприяння служби зайнятості:

• працевлаштовані з початку року 84 жінки (58% із загальної кількості працевлаштованих), в тому числі 5 – на нові робочі місця із здійсненням компенсації ЄСВ роботодавцю;
  • 88 жінок проходили профнавчання;
  • 6 – брали участь в громадських роботах, 5 – в роботах тимчасового характеру;
  • 863 жінки отримали профорієнтаційні послуги інформаційно – довідкового та психодіагностичного характеру з питань вибору професії, місця роботи або навчання з урахуванням ринку праці.

З метою сприяння саморозвитку та самореалізації жінок організовуються семінари «Жінка на ринку праці» (у 2018 році – 6 семінарів для 101 особи).

Станом на 01 березня 2018 року кількість зареєстрованих в Уманському міському центрі зайнятості безробітних серед жінок становила 743 особи, серед чоловіків – 406.