Вівторок, 03 жовтня 2017 11:20

Фотоконкурс «Я і моя професія». До уваги учнів!

Черкаською обласною службою зайнятості в рамках акції «Випускник-2018», що проходить по області в період з 2 жовтня по 30 листопада 2017 року, проводиться профорієнтаційний фотоконкурс «Я і МОЯ ПРОФЕСІЯ».

Мета конкурсу: підвищення рівня компетентності учнів у сфері професійного самовизначення; профорієнтаційна підтримка та всебічний розвиток творчого потенціалу серед учнівської молоді.

Умови проведення фотоконкурсу:

1. Конкурс проводиться з 2 жовтня по 17 листопада 2017 року.
  2. До участі в конкурсі запрошуються учні 7-х – 11-х класів шкіл області.
  3. Для участі в конкурсі подаються фотографії, виконані учнями за темою: «Я і моя професія».
  4. На фото повинні бути зображені Ви та відображена сутність обраної професії.
  5. На конкурс приймаються кольорові та чорно-білі фото.
  6. Кожна робота має бути підписана (назва роботи, ПІБ, назва населеного пункту, назва навчального закладу, клас).
  7. До конкурсу не допускаються роботи, які не відповідають етичним нормам, пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу та які можуть зашкодити національним інтересам.
  8. Фото надсилаються в зазначені терміни на електронну адресу відділу організації профорієнтації Черкаського обласного центру зайнятості Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  9. Фотороботи розміщуються на сторінці Черкаської обласної служби зайнятості в соціальній мережі Facebook.
  10. Найкращі роботи визначаються за кількістю поставлених «Like» («подобається») під фото.
  11. Автори найкращих робіт до 24 листопада 2017 року будуть визначені та відзначені, а їх роботи увійдуть в обласний фотоколаж «Я і моя професія».

З будь-яких питань щодо участі у конкурсі звертайтесь до відділу організації профорієнтації Черкаського обласного центру зайнятості за телефоном
(0472) 63-79-90 та до центру зайнятості вашого міста або району.