Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради

harchenko 300x331Начальник відділу: Харченко Віталій Петрович

Адреса: пл. Соборності, 1, м.Умань, Черкаська обл., 20300

Телефон: 3-70-02

Розклад роботи:

Понеділок-Четвер з 8.00 до 17.15

П’ятниця – з 8.00 до 16.00,

обідня перерва з 13.00 до 14.00

Основні завдання відділу:

• Забезпечення реалізації загальноміської Програми благоустрою та інших місцевих програм у сфері житлово-комунального господарства, участь у розробленні та реалізації державних та регіональних програм у сфері житлово-комунального господарства.
  • Організація робіт з благоустрою, залучення на договірних засадах з цією метою трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також населення.
  • Забезпечення реалізації державної політики та виконання завдань у галузі будівництва об’єктів житлово-комунальної сфери.
  • Контроль роботи підприємств житлово-комунального господарства, що перебувають у комунальній власності територіальної громади, на договірних засадах – підприємств житлово-комунального господарства інших форм власності.
  • Організація робіт та здійснення контролю у сфері зовнішнього освітлення.
  • Організація робіт та здійснення контролю у сфері утримання дорожньо-мостового господарства.
  • Здійснення контролю за санітарно-технічним станом об’єктів благоустрою та забезпечення комплексного благоустрою території населених пунктів міської територіальної громади громади.
  • Здійснення контролю у сфері поводження з твердими побутовими відходами.
  • Здійснення контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища.
  • Організація робіт та здійснення контролю у сфері регулювання чисельності безпритульних тварин.
  • Організація робіт та здійснення контролю у сфері поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, ритуального обслуговування населення.
  • Здійснення контролю за станом зелених насаджень.
  • Здійснення контролю за розробленням, погодженням, виконанням фінансових планів підприємств житлово-комунального господарства.
  • Розгляд звернень громадян з питань, віднесених до компетенції відділу.
  • Реалізація програм сприяння діяльності ОСББ, ЖБК та ОК.
  • Здійснення державних закупівель у порядку, визначеному чинним законодавством.
  • Забезпечення реалізації програми приватизації житлового фонду.
  • Забезпечення реалізації державної політики у сфері енергозбереження шляхом   виконання   регіональної,   обласної, міської програм енергозбереження.
  • Участь у реалізації інвестиційної політики у сфері енергозбереження в житлово-комунальну галузь.