Неділя, 18 вересня 2016 10:46

Позашкільні навчальні заклади

Міський Будинок дитячої та юнацької творчості

Директор: ТИЧІНСЬКА Алла Іванівна

Будинок дитячої та юнацької творчості відкрито 02 вересня 1923 року як клуб юних спартаківців. Заклад кілька раз змінював свою назву.

Напрямки роботи:

• естетичний
  • трудовий
  • гуманітарний
  • морально-правовий
  • краєзнавчий
  • військово-патріотичний
  • організація дозвілля дітей

Будинок дитячої та юнацької творчості працює над проблемою: «Патріотичне виховання дітей та учнівської молоді  в умовах позашкільного навчального закладу». У Будинку дитячої та юнацької творчості обладнано 9  навчальних кабінетів, актову залу, танцювальну залу. Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості активні учасники та переможці Всеукраїнських та обласних конкурсів.

Адреса: м. Умань, вул. Небесної сотні, 12
Телефон: (04744) 3-76-64
Веб-сайт: http://bdut-uman.at.ua

Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1

Директор: ГРЯЗНОВ Владислав Геннадійович

Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1  була відкрита 1953 року. Це позашкільний навчальний заклад, діяльність якого спрямована на розвиток здібностей, талантів дітей та учнівської молоді в сфері спорту, задоволення їх потреб  в духовному розвитку та професійному визначенні. Позашкільна освіта та виховання здійснюються у позаурочний час на принципі добровільного вибору напрямків спортивного розвитку.

У школі працюють відділення: спортивної акробатики, веслування на байдарках і каное, легка атлетика, футбол, бокс.

ДЮСШ  - учасник міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Вихованці школи неодноразово ставали чемпіонами та призерами чемпіонатів України, Європи та Світу. Робота школи спрямована на гармонійний розвиток дитини  як особистості, виховання в ній громадянської та суспільної свідомості, самореалізації у вибраному виді спорту,  досягнення високих спортивних результатів.

Адреса: м.Умань, вул. Андрія Кизила, 16
Телефон: (04744) 3-45-62

Станція юних техніків

Директор: МАРТИНЮК Леонід Тимофійович

Станцію юних техніків відкрито в 1933 році. Це позашкільний навчальний заклад, що є частиною структури освіти, діяльність якого спрямована на розвиток інтересів та здібностей дітей, формування творчої особистості, прищеплення навиків трудової діяльності, підготовка підростаючого покоління до професійного самовизначення, виховання інтересу до вивчення основ наук, поглиблення знань з обраної галузі техніки та ін.

Збережено мережу гуртків, які працюють за 18 профілями та класифікуються за 5 напрямами. Вікова категорія вихованців від 6 до 18 років. Заняття проводяться, як на базі станції юних техніків, так і за місцем навчання та проживання дітей. Навчанням в гуртках станції охоплено дітей та молодь всіх загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста.

Адреса: м. Умань, вул. Садова, 3
Телефон: (04744) 3-79-11
Веб-сайт: syutuman.at.ua

Станція юних туристів

Директор: КУЧЕРЕНКО Віталій Анатолійович

Станція юних туристів м.Умань створена 25.05.1989 року. Це позашкільний навчально-виховний заклад, що забезпечує додаткову освіту в позаурочний час з туристсько-краєзнавчого профілів, передбачає залучення підростаючого покоління до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів і явищ соціального життя, оволодіння практичними уміннями та навичками з різних видів спортивного туризму, орієнтування, топографії.

Для активних, цілеспрямованих, обдарованих, творчих дітей та підлітків у закладі організовано роботу 19 гуртків. Гуртківці СЮТур - активні учасники та переможці обласних та Всеукраїнських заходів, регіональних, Всеукраїнських та Обласних змагань.

Адреса: м. Умань, вул. Тютюнника, 16
Телефон: (04744) 3-17-47
Веб-сайт: umansutur.at.ua

Уманський  міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Директор: КУРІНСЬКА Лідія Василівна

Заклад створений в 1972 році як Уманська станція юних натуралістів.

Мета діяльності УМЦЕНТУМ:  охорона довколишнього середовища,збереження природних багатств для нащадків.

Основні напрямки діяльності:

-  формування екологічної культури підростаючого покоління;
-  відродження кращих традицій українського народу у взаємовідносинах з довкіллям;
-  залучення дітей та юнацтва до активної природоохоронної діяльності.
-  гармонізація зв’язків: людина-природа-особистість-суспільство; матеріальне-духовне.
-  створення системи пошуку, розвитку, підтримки обдарованої молоді.

Адреса: м. Умань, вул. Шевченка, 17
Телефон: (04744) 4-01-57