Середа, 04 квітня 2018 12:16

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

04 квітня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули та обговорили проекти рішень: «Про погодження Інвестиційної програми  УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2018 рік», «Про затвердження міської Програми створення,  утримання фонду захисних споруд цивільного захисту  та організації заходів, пов'язаних з проведенням  їх технічної  інвентаризації на 2017-2020 роки в новій редакції», «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.03.2016 року № 3.8-8/7 «Про умови оплати праці та Порядок преміювання керівників комунальних підприємств м. Умань», «Про передачу   витрат відділу охорони здоров’я  Уманської міської ради, понесених на капітальний ремонт», «Про внесення змін до  Програми управління комунальним майном територіальної громади  міста Умань на 2016 - 2020 роки», «Про надання згоди на приймання безоплатно з державної власності у власність територіальної громади міста Умані світлофорних об'єктів», «Про затвердження Переліку юридичних осіб публічного права Уманської міської ради та майна комунальної власності» та «Про безоплатну передачу основних засобів на баланс КП «Уманський міський ЦПМСД», а також розглянули перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб щодо комунального майна.

В роботі комісії взяли участь  секретар ради Л.М. Кирилюк, головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин К. Є. Шабанов, начальник відділу ЦЗ та ОМР  Опришко О.В. та начальник відділу кадрової роботи та з питань нагород Л.П.  Самсій.