Четвер, 16 серпня 2018 16:44

Місто Умань гостинно приймає вихованців дитячого будинку з м. Покровськ Донецької області

Оцініть матеріал!
(0 голосів)


З 15 по 17 серпня м. Умань відвідують вихованці дитячого будинку БО «Центр допомоги дітям «Отчий дім» м. Покровськ  Донецької області  в кількості 30 осіб, з числа дітей–сиріт, які зазнали всі тяготи війни, залишилися без батьків і родичів. 
З нагоди приїзду заплановано екскурсії по місту, до Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України та Буцького каньйону, смт. Буки, Маньківського району.

Поїздку дітей організовано командиром ОТГ «Воля», координатором ГО «Всеукраїнська організація «Самооборона Майдану» Євгеном Малишевим, за сприяння міської влади та надання спонсорської допомоги депутатом Уманської міської ради Колесником О.М., який виділив автобус для трансферу дітей із залізничного вокзалу м. Київ та перевезенню по місту.

За дорученням міського голови Олександра Цебрія дітей зустрічала начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер, яка вручила їм на пам'ять книги про місто Умань і дендропарк «Софіївка» та солодкі подарунки.

Yes Yes

Прочитано 523 разів