Середа, 22 серпня 2018 17:11

До школи – з радістю!

22 серпня відбулось свято з нагоди Дня знань «До школи – з радістю!» для дітей з багатодітних малозабезпечених сімей, дітей із внутрішньо переміщених сімей та дітей учасників антитерористичної операції.

Заступник міського голови Жанна Лозінська та начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Кучер привітали першокласників  та їх батьків із початком нового навчального року, побажали всім здоров'я та миру, вручили шкільні ранці та набори для першокласників, придбані в рамках щорічної акції «До школи – з радістю!» управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації, а також за кошти міського бюджету.

Фахівці соціальної роботи Уманського міського центру соціальних послуг організували для дітей інтелектуальні та розважальні конкурси, забавляли цікавими іграми.

З концертною програмою для всіх присутніх виступили учні Уманської дитячої школи мистецтв.

Yes