Вівторок, 18 вересня 2018 09:18

Уманські рятівники відзначили професійне свято

17 вересня особовий склад 14 Державної пожежно-рятувальної частини відзначив своє професійне свято – День рятівника.

На урочистостях рятувальників привітали керівництво міста, району, обласного Управління ДСНС України, ветерани служби, представники громадськості.

Секретар міської ради Людмила Кирилюк подякувала рятувальникам та зазначила: «Відзначаючи це свято, уманчани вшановують всіх тих, хто і за професією, і за покликанням несе високе звання рятівника. Ви своєю самовідданістю та професіоналізмом стали взірцем мужності та відваги». Також за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків Людмила Миколаївна вручила уманським рятівникам Подяки міського голови.

Під час урочистостей представники духовенства Свято-Миколаївського кафедрального собору благословили особовий склад частини.

Yes