П'ятниця, 12 жовтня 2018 16:11

В Умані відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України

12 жовтня в Уманському краєзнавчому музеї відбувся захід з нагоди Дня Захисника України.

День Захисника України -  свято кожного, хто у всі часи  боронив  нашу державу, хто  захищає її від  ворога сьогодні  та наближає нашу перемогу.

Науковий співробітник Уманського краєзнавчого музею, історик - краєзнавець Надія Тульчинська заначила: «Україна з початку свого існування змушена була боротися за свою землю та свободу. Саме цього року 14 жовтня виповнюється 75 років з часу створення Української Повстанської Армії. Національно-визвольний рух УПА - одна з найяскравіших сторінок боротьби українського народу проти гітлерівської та більшовицької окупацій».

Очільник міста Олександр Цебрій  привітав учасників зібрання зі святом та з нагоди відзначення Дня Захисника України вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради за героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції, свідому громадянську позицію, патріотизм та самовідданість, спрямовані на об'єднання громадян України учасникам АТО, учасникам бойових дій:

• Антонову Дмитру Володимировичу
  • Білінському Станіславу Юрійовичу
  • Борисюку Олександру Анатолійовичу, члену громадської організації «Уманська об’єднана спілка ветеранів АТО, ветеранів, інвалідів армії»

-Кравецю Руслану Васильовичу, члену громадської організації «Уманська міськрайонна спілка учасників АТО»

• Кузьменку Антону Олеговичу, члену громадської організації «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО»

-Міняйлу Віктору Володимировичу, члену громадської організації «Уманська об’єднана спілка ветеранів АТО, ветеранів, інвалідів армії»

• Обрійчаку Віталію Пантелеймоновичу, члену громадської організації «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО»
  • Чечету Петру Анатолійовичу, члену громадської організації «Уманська міськрайонна спілка учасників АТО».

За сумлінне виконання посадових обов’язків, бездоганну службу, вірність військовому обов’язку та з нагоди Дня захисника України Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради нагороджені військовослужбовці військової частини А1588:

• підполковник Білокоз Дмитро Миколайович, начальник відділу зберігання
  • лейтенант Калайда Олександр Миколайович, інженер відділу зберігання
  • майор Косткевич Микола Анатолійович, старший офіцер
  • старший прапорщик Остапчук Олександр Павлович, головний старшина батальйону охорони

-старший прапорщик Сторожук Олег Валентинович, командир взводу- головного сержанта пожежної роти

• старший солдат Тимечко Микола Ігорович, водій-механік ремонтного взводу роти забезпечення.

«Ми високо цінуємо ратну працю військовослужбовців, які підтримують бойову готовність Української армії, виступають гарантом суверенітету держави, її недоторканності та територіальної цілісності.

Від щирого серця бажаю усім добра і благополуччя, нашим сім’ям щастя, родинної злагоди, оптимізму і миру! Здоров’я і довголіття ветеранам; мужності, стійкості та успішної служби солдатам і офіцерам», - сказав міський голова Олександр Цебрій.

Yes