Вівторок, 13 липня 2010 15:49

Річний план державних закупівель (виконавчий комітет Уманської міської ради)

Н А К А З № 1

Від 12 .07.2010р.                                                                                                                                                           м. Умань

Відповідно до „Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, затвердженого постановою КМУ від 19.11.08р., зі змінами і доповненнями в зв’язку з необхідністю проведення у 2010 році закупівлі квартир за кошти державного бюджету на виконання бюджетної програми за КПКВ 2751300 «Забезпечення житлом інвалідів 1 групи Великої Вітчизняної війни, які довготривалий термін знаходяться у черзі на отримання житла».

Н А К А З У Ю:

1. Членам тендерного комітету підготувати тендерну документацію на проведення торгів з закупівлі квартир відповідно бюджетної програми «Забезпечення житлом інвалідів 1 групи Великої Вітчизняної війни, які довготривалий термін знаходяться у черзі на отримання житла».

2. Відповідальною особою за проведення торгів з закупівлі квартир відповідно бюджетної програми «Забезпечення житлом інвалідів 1 групи Великої Вітчизняної війни, які довготривалий термін знаходяться у черзі на отримання житла» призначити Шуйкенову З.Г.- головного спеціаліста з питань обліку житла ,секретаря тендерного комітету.

Перший заступник міського голови,
голова тендерного комітету                                                                                                                                   В.М.Віблий

П Р О Т О К О Л № 1

Засідання тендерного комітету виконавчого комітету Уманської міської ради щодо

затвердження річного плану тендерних закупівель на 2010 рік.

м. Умань                                                                                                                                                     12 липня 2010р.

Присутні:
Віблий В.М. – перший заступник міського голови – голова тендерного комітету;
Плотнікова Л.П. – державний реєстратор. – заступник голови тендерного комітету;
Шуйкенова З.Г. – головний спеціаліст – секретар тендерного комітету.
Члени комітету:
Криворучко А.П. – спеціаліст 1 категорії загального відділу
Толмачова І.Ю.- головний спеціаліст економічного відділу

Порядок денний:
Розгляд та затвердження річного плану тендерних закупівель, які планується проводити тендерним комітетом виконкому міської ради у 2010 році.

Слухали:
Віблий В.М. – Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2010 року № 354 виконкому Уманської міської ради Міністерством регіонального розвитку та будівництва України затверджено кошторис видатків з державного бюджету на 2010 рік на виконання бюджетної програми за КПКВ 2751300 «Забезпечення житлом інвалідів 1 групи Великої Вітчизняної війни, які довготривалий термін знаходяться у черзі на отримання житла».
Враховуючи, що загальна вартість предмету закупівлі перевищує 300 тис. грн. , відповідно чинного законодавства використання призначень може здійснюватись тільки після проведення процедури тендерних закупівель.
Шуйкенова З.Г. - секретар тендерного комітету надала на розгляд проект річного плану тендерних закупівель виконавчого комітету Уманської міської ради, який підлягає оприлюдненню.
Після опрацювання наданих матеріалів , члени комітету узгодили процедуру закупівель – відкриті торги з терміном проведення процедури вересень - листопад 2010р.
Голова тендерного комітету – Віблий В.М. затвердив річний план закупівель.

Ухвалили:

1. Доручити секретарю тендерного комітету Шуйкеновій З.Г. відповідно до чинного законодавства оприлюднити річний план тендерних закупівель з розміщенням його на офіційному сайті Уманської міської ради.

2. Членам тендерного комітету розробити тендерну документацію для проведення торгів та надати її для розгляду і затвердження до 1 серпня 2010р.

Голова тендерного комітету
 В.М.Віблий
 Заступник голови тендерного комітету
 Л.П.Плотнікова
 Секретар тендерного комітету
 З.Г.Шуйкенова
 Члени комітету:

І.Ю.Толмачова

А.П.Криворучко

РІЧНИЙ ПЛАН
державних закупівель, який підлягає оприлюдненню
по виконавчому комітету Уманської міської ради

(найменування замовника - розпорядника державних коштів)

Дані щодо кожного окремого предмета закупівлі

Загальне найменування предмета закупівлі

Джерело фінансування

Очікувана процедура закупівлі

Очікуваний строк початку
процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі
 (тис. грн.)

Квартири

Кошти державного бюджету на виконання бюджетної програми  за КПКВ 2751300 «Забезпечення житлом інвалідів 1 групи Великої Вітчизняної війни, які довготривалий термін знаходяться у черзі на отримання житла».

Відкриті торги

Вересень 2010 року

Голова тендерного комітету                              В.М.Віблий
 (за рішенням тендерного комітету від   12.07.2010 р.  № 1)