Середа, 16 січня 2019 17:22

В Умані визначено кандидатів на отримання міських стипендій

Умань – місто спортивне і завжди славилося своїми талантами та досягненнями.  Уманські спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують  славні традиції спорту, зміцнюють  авторитет нашого краю.

16 січня під головуванням заступника міського голови Жанни Лозінської відбулося засідання комісії з призначення міських стипендій перспективним спортсменам.

За рішенням комісії на затвердження виконавчого комітету Уманської міської ради буде внесено кандидатури перспективних спортсменів на призначення міських стипендій:  футболісток Білокур Оксану Анатоліївну та Герасименко Аліну Віталіївну, боксера Колісніченка Дмитра Олександровича,  веслувальників на байдарках і каное Подолянця Петра Борисовича та Ткачука Вадима Валентиновича.

Yes