Четвер, 24 січня 2019 16:00

Відбулося засідання міжвідомчої комісії міської ради з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в місті Умань

23 січня відбулося засідання міжвідомчої комісії міської ради з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в місті Умань, яке провела заступник міського голови Юлія Малішевська.

У роботі комісії взяли участь спеціалісти відділу економічного розвитку Уманської міської ради, інспектори праці, Уманського міського центру зайнятості, Уманської ОДПІ, Пенсійного фонду, представники структурних підрозділів Уманської міської ради та громадськості.

Присутні ознайомилися з виконанням Уманською міською радою заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, мета яких проведення інформаційно-роз'яснювальної кампанії щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та посилення співпраці органів державної влади в питаннях виявлення фактів застосування нелегальної праці.

Yes