П'ятниця, 12 квітня 2019 15:48

Засідання постійних комісій Уманської міської ради

12 квітня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули  ряд звернень юридичних та фізичних осіб та проекти рішень: «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою6 вул. Індустріальна, 38-Г» та « Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою вул. Небесної сотні, 32».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., завідувач сектором земельних відносин відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Гордієнко І.І., головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Скакун О.П.