Вівторок, 15 жовтня 2019 11:28

Патріотичний проект «Кіно, що наближає Перемогу»

14 жовтня, з нагоди Дня захисника України, в Кінотеатрі «Премєра» відбувся перегляд кінострічок «Позивний Зеніт» та «Воїни духу» в рамках патріотичного проекту «Кіно, що наближає Перемогу». Демонстрація фільмів відбулася завдяки наполегливій праці авторів Тетяни Кулаковської та Анни Мартиненко, а також за підтримки міського голови Олександра Цебрія.

З вітальним словом до присутніх звернулася секретар Уманської міської ради Кирилюк Людмила Миколаївна: «Це свято має особливе значення та нагадує про патріотизм та громадянський обов'язок. Ми славимо всіх оборонців і визволителів української землі, а також тих, хто в цей складний час стоїть на варті незалежності нашої держави.

Доблесні подвиги і героїзм захисників України назавжди залишаться в історії. А книги та фільми допомагають увіковічнити пам’ять про героїв українського народу, які, нешкодуючи власного життя, виборювали майбутнє держав».

Також, Людмила Миколаївна вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради за героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції, свідому громадянську позицію, патріотизм, самовідданість, спрямовані на об’єднання громадян України у прагненні суверенності та розвитку держави та з нагоди відзначення Дня захисника України учасникам проведення антитерористичної операції в східних регіонах України, учасникам бойових дій:

1. Бабешко Оксані Миколаївні – голові громадської організації «Жінок учасників бойових дій «Краса та сила»;
  2. Юрченко Людмилі Василівні – представнику громадської організації «Жінок учасників бойових дій «Краса та сила»;
  3. Печінку Тарасу Дмитровичу – представнику громадської організації «Уманська об’єднана спілка ветеранів АТО, ветеранів, інвалідів армії»;
  4. Паєвському Петру Петровичу – представнику громадської організації «Уманська об’єднана спілка ветеранів АТО, ветеранів, інвалідів армії»;
  5. Алексейчуку Віталію Володимировичу – представнику громадської організації «Уманська міськрайонна спілка учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю внаслідок війни»;
  6. Бовкуну Олександру Івановичу – представнику громадської організації «Уманська міськрайонна спілка учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю внаслідок війни»;
  7. Врадію Святославу Володимировичу – представнику громадської організації «Ветерани та інваліди війни з числа учасників АТО «Булат»;
  8. Дикому Олександру Васильовичу – представнику громадської організації «Ветерани та інваліди війни з числа учасників АТО «Булат»;
  9. Рудасу Руслану Костянтиновичу – представнику громадської організації «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО»;
  10. Смілянцю Олександру Миколайовичу – особі з інвалідністю внаслідок війни, представнику громадської організації «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО».

Завдячуючи таким мужнім людям – перемога буде за нами! Тому що наша справа – свята і справедлива. Адже, ми захищаємо свою свободу, свою незалежність, свою країну.

Yes

Yes пппп.JPG