Середа, 18 грудня 2019 10:14

Відбулось засідання комісії виконавчого комітету міської ради з розгляду звітів про виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Умань за ІІІ квартал 2019 року

17 грудня 2019 року, під головуванням заступника міського голови Юлії Малішевської, відбулось засідання комісії виконавчого комітету міської ради з розгляду звітів про виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Умань, на якому було розглянуто питання щодо звітів про виконання фінансових планів комунальних підприємств м. Умань за ІІІ квартал 2019 року.

Звіти про виконання фінансових планів захищали: директор УКП «Комунальник» Геннадій Ракун, директор КП «Уманське міське архітектурне бюро» Юрій Веремйов, директор КП «Телекомпанія Умань» Аліна Коваленко, головний бухгалтер КП «Комерціалізований магазин № 2 «Книги» Неля Ротару, директор КНП «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрій Пальчак, директор КП «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління № 3» Оксана Ковалюк, директор УКП «Уманьтеплокомуненерго» Володимир Христинець, головний інженер КП «Уманьводоканал» Олег Ткаченко.

На засіданні одноголосно погоджено всі звіти про виконання фінансових планів та вирішено винести на розгляд виконавчого комітету Уманської міської ради звіти про викоання фінансових планів комунальних підприємств м. Умань за ІІІ квартал 2019 року.

Yes