Понеділок, 03 серпня 2020 09:25

Попередження про пожежну небезпеку

Упродовж пожежонебезпечного періоду, коли коли суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху, фахівці Служби порятунку невпинно здійснюють інформаційно-розяснювальну роботу серед населення.

Надзвичайники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в екосистемах – не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття. Адже, як показує практика, люди нерідко нехтують цими правилами, наражаючи на небезпеку від пожежі не лише відкриті території, а й хлібні масиви, ліси та навіть житлові поселення.

Шановні громадяни! Будьте вкрай обережними, відвідуючи екосистеми: дотримуйтеся елементарних правил пожежної безпеки, а при виявленні займань на полях та відкритих територіях, негайно телефонуйте на номер екстреного виклику «101»!

По матеріалам сайта https://www.dsns.gov.uа