П'ятниця, 26 березня 2021 14:29

Важлива інформація для мешканців міста

Шановні жителі Умані!

Інформуємо вас, що із 25 березня 2021 року ТОВ «Круїз-Авто» було ініційовано дострокове розірвання договорів на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування.

Як повідомляє ТОВ «Круїз-Авто», ці маршрути є збитковими для підприємства.

А саме, це стосується маршрутів: № 1-А «Вул. Виговського – Райлікарня», 1-Б «Енергонагляд – Райлікарня», 10-А «ГРС – Нова Умань», №11 «Нова Умань – вул. Дерев’янка, 3», 21—А «Вул. Волкова – Реабілітаційний комплекс», 22-Д «ГРС – вул. Кармелюка – вул. Софіївська», №27 «Школа № 6 – ГРС».

Підприємство знімає з себе зобов’язання забезпечувати обслуговування даних маршрутів без дотацій з міського бюджету.

З моменту запровадження карантину автобусні маршрути №№ 1-Б, 10-А, 21-А, 27 не курсували.

До моменту визначення перевізника на автобусних маршрутах № 22-Д та №11, для забезпечення мешканців міста транспортним сполученням, перевезення проводитимуться у такому порядку:

- №11 «Нова Умань – вул. Дерев’янка, 3»:

відправлення від вул.Дерев»янка,3 о 7:05; 7:50; 17:10;

- №22-Д «ГРС – вул. Кармелюка – вул. Софіївська»:

відправлення з ГРС о 7:15; 8:45; 16:15 (робочі дні).

Для забезпечення мешканців усіх мікрорайонів транспортним сполученням, враховуючи пропозиції та зауваження пасажирів, виконавчим комітетом Уманської міської ради проводиться робота з оптимізації автобусної маршрутної мережі Уманської міської територіальної громади.

Дякуємо всім за розуміння!