П'ятниця, 07 травня 2021 08:20

Відкриття виставки фотопроекту «Незламні»

Сьогодні міський голова міста Умані Ірина Плетньова взяла участь у відкритті виставки фотопроекту «Незламні».
Ця виставка зініційована громадською організацією «Родина Героя» та Уманською міськрайонною спілкою «Учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил». Буде проходити з 7 по 25 травня 2021 року в Художньому музеї. Вхід безкоштовний.

На виставці представлені фото мам, дружин та дітей учасників АТО в українських костюмах і воєнних кітелях. Ці фото в пам’ять про своїх синів та чоловіків. На них відображено колективний портрет української жінки, що складається із безлічі індивідуальних портретів кожної окремо взятої українки, яка є прикладом незламності духу.

Ірина Плетньова подякувала організаторам виставки за чудову ініціативу та реалізацію. Висловила слова поваги, вдячності та глибокої пошани усім матерям героїв. Також привітала їх з прийдешнім Днем Матері і побажала міцного здоров’я, віри у краще майбутнє та мирного неба.