П'ятниця, 27 серпня 2021 08:20

В Умані, у районі паломництва хасидів, запрацювала Міжнародна поліцейська станція

Ця станція розташована по вулиці В. Мономаха, 6. Буде забезпечувати правопорядок та безпеку уманчан і гостей міста.

Створення Міжнародної поліцейської станції ініціювали Уманський міський голова Ірина Плетньова при співпраці з народним депутатом України Антоном Яценком.

На базі станції створено всі необхідні умови для швидкого реагування між службами на звернення громадян.

Також працює малий ситуаційний центр, який оснащений всіма технічними можливостями для контролю й безпеки на вулиці під час юдейського нового року.

Функціонує півсотні камер відеоспостереження, які виведені на монітори, дозволяють в режимі онлайн спостерігати за ситуацією в районі паломництва.

Поліцейська станція працює цілодобово!

Тут чергують працівники чергової частини, слідчо-оперативна група, працівники ситуаційного центру ГУНП в Черкаській області, а також працівники ДСНС.

Згодом на станції вахтовим методом чергуватимуть поліцейські з Ізраїлю.

У випадку виявлення порушень правопорядку, телефонуйте за номером 102