Понеділок, 27 вересня 2021 13:03

Щодо переверезення автобусними маршрутами № 10-А «ГРС – Нова Умань» та № 22-Д «ГРС – вул. Кармелюка – вул. Софіївська»

21 вересня 2021 року, під головуванням міського голови І.Г.Плетньової, відбулось засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Уманської міської територіальної громади, на якому розглянуто питання – «Про результати конкурсу з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування № 10-А «ГРС – Нова Умань» та № 22-Д «ГРС – вул. Кармелюка – вул. Софіївська».
Враховуючи результати засідання конкурсного комітету, конкурс з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування № 10-А «ГРС – Нова Умань» та № 22-Д «ГРС – вул. Кармелюка – вул. Софіївська» не відбувся у зв’язку з відсутністю перевізників-претендентів.
ВАЖЛИВО
Завдяки довготривалим перемовинам з перевізниками, для зниження соціальної напруги серед пасажирів, які потребують транспортного сполучення мікрорайону «ГРС» та передмістя «Софіївська Слобідка», виконавчий комітет Уманської міської ради уклав договір на тимчасове обслуговування маршруту № 22-Д «ГРС – вул. Кармелюка – вул. Софіївська» з автомобільним перевізником ФОП Рибаком М.С.
З 07 вересня 2021 року відновлено рух міського автобусного маршруту загального користування № 22-Д «ГРС – вул. Кармелюка – вул. Софіївська».
Автобус курсує з початкової зупинки «ГРС», а саме:
у прямому напрямку:
вул. Леваневського,
вул. Дерев’янка,
ГРС.
Відправлення автобуса від зупинки «ГРС»:
07:00;
13:00;
14:30.
Відправлення автобуса від зупинки «вул. Софіївська»:
07:52;
13:48;
15:18.
Відправлення автобуса від зупинки «ЗОШ № 3» у напрямку «ГРС»:
08:20,
14:15,
15:50.
Дні роботи: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця.»