Четвер, 30 вересня 2021 09:10

Відбулось святкове засідання клубу ветеранів війни та праці «Надвечір’я»

29 вересня відбулось святкове засідання клубу ветеранів війни та праці «Надвечір’я», присвячене Дню ветерана, Дню людей поважного віку та Дню міста.

Під час заходу Уманський міський голова Ірина Плетньова привітала всіх присутніх з прийдешніми святами, розповіла про проведену роботу в місті та поділилася планами по розвитку Умані.

Очільниця вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради, Подяки міського голови, Почесні грамоти та Подяки організації ветеранів України, а також Почесні грамоти Черкаської обласної організації «Союз Чорнобиль України», Пам`ятний орден Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України».
Найвищу нагороду організації ветеранів міста - відзнаку «Почесний ветеран» міста Умань отримали:

• Павліч Микола Данилович – голова первинної організації ветеранів «Уманська міська лікарня»;
  • Базільчук Володимир Леонідович – заступник голови первинної організації ветеранів 392 Зенітно-ракетного полку.

Також міський голова привітала шлюбну пару Жижко Анатолія Михайловича і Марію Миколаївну та вручила їм подарунок