Четвер, 04 листопада 2021 10:26

Уманський міський голова привітала працівників соціальної сфери

3 листопада напередодні Дня працівника соціальної сфери, в Умані відбулись урочисті заходи.

Уманський міський голова Ірина Плетньова привітала соціальних працівників міста з професійним святом та висловила щиру вдячність за відданість роботі і душевне тепло, яке вони дарують людям.

Очільниця міста вручила соціальним працівникам управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Почесні грамоти: Черкаської обласної ради; Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації та Черкаської обласної профспілки працівників соціальної сфери; виконавчого комітету Уманської міської ради.

Також очільниця міста нагородила кращих у соціальній сфері Подяками міського голови, грамотами і подарунками.

Завершились урочистості концертною програмою.