Четвер, 04 листопада 2021 10:31

Відбулось засідання адміністративної комісії виконавчого комітету Уманської міської ради

02 листопада 2021 року відбулось засідання адміністративної комісії виконавчого комітету Уманської міської ради, на якому було розглянуто 35 протоколів про адміністративні правопорушення, а саме:

26 протоколів за статтею 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів);

2 протоколи за статтею 154 КУпАП (Порушення правил тримання собак і котів);

1 протокол за ч. 2 статті 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння).

За результатами розгляду адміністративною комісією виконавчого комітету Уманської міської ради винесено постанови про закриття провадження по 4 протоколах; винесення попередження по 5 протоколах; накладення штрафу по 26 протоколах. Таким чином накладено адміністративних стягнень на суму 13 550 грн.