Понеділок, 15 листопада 2021 16:22

Уманська міська територіальна громада стає комфортною, безпечною та сучасною для проживання

Вперше за багато років побудовано та відремонтовано велику кількість доріг і тротуарів, оновлюється мережа вуличного освітлення, щоденно проводиться робота з прибирання вулиць, скверів, тротуарів, дитячих та спортивних майданчиків, прибрано стихійні сміттєзвалища.

Цього року зроблено нову асфальтовану дорогу по 28 вулицях:

Аеродромній,

Горького,

Михайлівській (завершується),

від вул. Незалежності, 59 до пров. І. Богуна,7,

зроблено нову асфальтовану дорогу по вулиці Центральній (в селі Полянецькому).

Ще по 7 вулицях та провулках міста буде зроблено нову асфальтовану дорогу:

Великій Фонтанній,

Суровцової,

Малофонтанній,

Осташівській,

Миру,

Матросова,

тротуар по вулиці Михайлівській (завершується).

На 55 вулицях та площах міста зроблено ремонт доріг та тротуарів.

По вулиці Великій Фонтанній, замінено 500 м труби теплопостачання, а також завершується будівництво нової асфальтованої дороги.

Встановлено 239 нових дорожніх знаків та інформаційних табличок, нанесено дорожню розмітку та замінено відбійники.

По 9 вулицях у мікрорайоні Нова Умань встановлено ЛЕД-ліхтарі, раніше там зовсім не було освітлення, а також відремонтовано освітлення в інших мікрорайонах міста.

Триває щоденна робота з прибирання доріг міста Умані із залученням спеціалізованої сучасної техніки: машини-пилососа та двох мийних машин.

Взимку проводиться робота з розчищення від снігу доріг та тротротуарів Уманської міської територіальної громади.

Ліквідовано стихійні сміттєзвалища, з яких вивезено 2 222 тонни різного сміття - це близько 730 великих сміттєвих машин.

Для безпеки громадян додатково встановлено 35 камер відеонагляду на 16 перехрестях та площах міста.

Розпочав свою роботу каналізаційний колектор по вулиці Чкалова який дає можливість жителями мікрорайону Міщанка підключитися до каналізації, а також не допустити потрапляння стічних вод та нечистот в Осташівський став.

У центральному парку Умані облаштовано сучасний безкоштовний туалет.

У приміщенні туалету зроблено ремонт, замінено чаші Генуя на нові унітази. Встановлено нові умивальники, сушки для рук, зроблено вентиляцію.

В дворах багатоповерхових будинків встановлено 18 дитячих та 13 спортивних майданчиків. На багатоповерхових будинках замінено адресні таблички із назвами вулиць.

Оновлено зупинки громадського транспорту.

Побудовано дитячий майданчик для дітей раннього віку на території Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» в рамках громадського бюджету.

Розпочато роботи на об’єкті «Будівництво ландшафтно-паркового комплексу «Умань. Дружба. Єрусалим».

Для забезпечення порядку, в місті створено комунальне підприємство «Уманська муніципальна варта».

Працівниками варти усунуто більше 300 порушень паркування автомобілів, оштрафовано порушників за самовільне випалювання листя та рослин, спільно з працівниками поліції проведено рейди та викрито так звані «наливайки».

Таку кількість робіт вдалось виконати завдяки співпраці Уманського міського голови Ірини Плетньової та народного депутата України Антона Яценка.

Роботи триватимуть і далі