Понеділок, 27 червня 2022 09:57

Про скликання позачергової сесії Уманської міської ради VIIІ скликання

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Уманської міської ради VІІІ скликання в новій редакції, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 24 грудня 2021 року     № 4-30/8:

І. Скликати позачергову сесію Уманської міської ради VIІІ скликання 28 червня 2022 року на 10.00 годину в сесійній залі ради з порядком денним:

1. Про здійснення державної регуляторної політики Уманською міською радою та її виконавчим комітетом у 2021 році.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 17 вересня 2021 року  № 11-22/8 «Про затвердження програми соціальної допомоги «Турбота» на 2021-2027 роки в новій редакції».

3. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров’я Уманської міської територіальної громади, що надають спеціалізовану медичну допомогу на 2021-2025 роки у новій редакції.

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 13.11.2020 року  № 6-2/8 «Про утворення та обрання постійних комісій Уманської міської ради Уманського району Черкаської області VIII скликання у складі голови та членів комісії».

5. Про заборону використання піротехнічних засобів (феєрверків).

6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМУНАЛЬНИК» на 2022-2027 роки.

7. Про розробку детального плану території комунальних та промислових підприємств в м. Умань, обмеженої вулицями Виговського, Івасюка, Енергетичною та Заводською.

8. Про надання УКП «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» згоди на списання основних засобів.

9. Про безоплатну передачу майна з балансу ВИКОНКОМУ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на баланс УКП «КОМУНАЛЬНИК».

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: вул. Європейська, 24, м. Умань.

11. Про розгляд звернень фізичних та юридичних осіб з питань надання земельних ділянок у користування.

12. Про внесення змін до рішень міської ради.

13. Різне.

ІІ. В засіданні Уманської міської ради депутати можуть брати участь онлайн. Про намір взяти участь в режимі онлайн повідомити секретаря міської ради 28 червня 2022 року до 09:00 години.

III. Запросити до участі в роботі сесії начальників виконавчих органів Уманської міської ради, керівників підприємств, установ та
організацій м. Умань, представників медіа: ТК «Умань», ТК «Ільдана», телеканалу «Умань Стрім», регіонального тижневика «Умань».