Вівторок, 19 липня 2022 16:10

Відбулась нарада щодо прийому паломників-хасидів в умовах воєнного стану в Україні

19 липня, під головуванням Уманського міського голови Ірини Плетньової, відбулась нарада щодо прийому паломників-хасидів в умовах воєнного стану в Україні.
У обговоренні взяли участь Уманський міський голова Ірина Плетньова, начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук, керівник МБФ Рабі Нахмана Натан Бен Нун, керівники обласних та міських служб, причетних до прийому паломників.
Під час наради було обговорено низку питань, серед яких:
  • належне облаштування укриттів;
  • забезпечення громадського порядку;
  • санітарно-епідеміологічний стан міста та укриттів;
  • загальна готовність громади до перебування брацлавських хасидів.
«Сьогодні в нашій країні військовий стан, щодня лунають повітряні тривоги та відбуваються ракетні удари в різних містах України.
Цьогоріч масовий приїзд брацлавських хасидів на територію міста Умані - це велике запитання, яке повинно вирішуватись на державному та міжнародному рівнях», - зазначила Ірина Плетньова.