П'ятниця, 11 серпня 2023 12:37

Уманську громаду відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні Михаєль Бродський

10 серпня відбулась нарада за участі Надзвичайного і Повноважного посла Держави Ізраїль в Україні Михаєля Бродського, члена Кнесету Держави Ізраїль Еліяху Ревіво, заступника начальника ЧОДА Олександра Шамрая, міського голови м.Умань Ірини Плетньової, представників хасидської громади та керівників служб, управлінь та відділів Уманської міської ради.

Під час зустрічі обговорювали підготовку до відзначення Рош га-Шана у 2023 р.

Уманський міський голова повідомила присутніх про готовність міста до прийняття брацлавських хасидів та окреслила завдання, що стоять перед громадою.

В свою чергу Надзвичайний і Повноважний посол Ізраїлю в Україні зауважив, що святкування відбуватиметься в умовах війни і подякував за допомогу, яку Україна надає, щоб убезпечити громадян Ізраїлю.

Цього року святкування іудейського нового року відзначається з 15 вересня по 17 вересня 2023 р.