Середа, 08 листопада 2023 11:37

Відбулась 60 позачергова сесія Уманської міської ради VIII скликання

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

08 листопада 2023 року відбулась 60 позачергова сесія Уманської міської ради VIII скликання.        

На сесії депутати розглянули та прийняли такі рішення:

 1. Про виконання показників Програми економічного і соціального розвитку Уманської міської територіальної громади за I півріччя 2023 року.
 2. Про затвердження Плану діяльності Уманської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.
 3. Про внесення змін до міської цільової Програми забезпечення цивільно-військового співробітництва з військовою частиною ***** Міністерства оборони України на 2022-2024 роки.
 4. Про затвердження цільової Програми забезпечення цивільно-військового співробітництва та розвиток шефства над військовою частиною ***** Міністерства оборони України на 2024-2026 роки.
 5. Про внесення доповнень до Програми розвитку та підтримки комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров’я Уманської міської територіальної громади, що надають спеціалізовану медичну допомогу на 2021-2025 роки.
 6. Про виконання бюджету Уманської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року (2357400000).
 7. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2022 року № 1-45/8 «Про бюджет Уманської міської територіальної громади на 2023 рік (2357400000)».
 8. Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, складів і баз та комунальних підприємств, обмеженої вулицею Залізничною, провулком Привокзальним, вулицею Михайла Драгоманова (Герцена), територією Одеської залізниці та площею Вокзальною (Гагаріна).
 9. Про надання Уманському ліцею № 1 згоди на списання майна.
 10. Про надання КНП «Уманська ЦМЛ» згоди на списання основних засобів (медичне обладнання).
 11. Про безоплатну передачу майна з балансу КНП «УМАНСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» на баланс УПСЗН УМАНСЬКОЇ МР.
 12. Про пропозицію щодо передачі в оренду об’єкта комунальної власності Уманської міської територіальної громади у сфері теплопостачання.
 13. Про безоплатну передачу з балансу УПШ №3 УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на баланс УКП «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» майна за адресою: вул. Магістральна, 25.
 14. Про безоплатну передачу автомобіля з комунальної власності Уманської міської територіальної громади у державну власність.
 15. Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Уманської міської територіальної громади у державну власність.
 16. Про надання повноважень щодо самопредставництва управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради в судах.
 17. Про включення до переліку земельних ділянок, права оренди на які виставляються на земельні торги, земельної ділянки за адресою: вул. Заводська, 1, м. Умань.
 18. Про продаж на конкурентних засадах (земельних торгах) земельної ділянки за адресою: вул. Олени Теліги, 3-В, м. Умань.
 19. Про уповноваження управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради на розробку паспортів водних об’єктів Уманської міської територіальної громади.
 20. Про надання дозволу Уманській міській територіальній громаді на розробку паспорта водного об’єкта ставу Полігарня в м. Умань.
 21. Про надання згоди та дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: вул. Незалежності, 9/8, м. Умань.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в користування на умовах оренди за адресою: вул. Визволителів, 19, м. Умань.
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення земельного сервітуту, в межах території, на яку буде поширюватися право земельного сервітуту, за адресою: пров. Гранітний, м. Умань.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: вул. Центральна, 63, с. Полянецьке та передачу її у власність.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: вул. Михайла Драгоманова, 45, м. Умань та передачу її у власність.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: вул. Бетховена, 17, м. Умань та передачу її у власність.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: вул. Європейська, 19/10, м. Умань та встановлення особистого земельного сервітуту.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення за адресою: вул. Мала садова, 29, м. Умань.
 29. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: пров. Республіканський, 20-А, м. Умань.
 30. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Магістральна, 21, м. Умань.
 31. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Шолом Алейхема, 37, м. Умань.
 32. Про регулювання земельних відносин щодо користування земельною ділянкою на території Уманської міської територіальної громади (за межами села Полянецьке).
 33. Про регулювання земельних відносин щодо користування земельними ділянками для фермерського господарства.
 34. Про регулювання земельних відносин щодо користування земельними ділянками для фермерського господарства ТОВ «ПОЛЯНЕЦЬКЕ».
 35. РІЗНЕ

IMG 2525 COLLAGE

Прочитано 106 разів