П'ятниця, 01 грудня 2023 14:27

Відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

01 грудня 2023 року під головуванням Уманського міського голови Ірини Плетньової відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

Перед початком засідання міський голова Ірина Плетньова вручила почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест» для воїна-захисника Рябошапка Миколи Петровича. Нагрудний знак отримала дружина.

На засіданні розглянули та прийняли такі рішення:

1. Про внесення змін до розпису бюджету Уманської міської територіальної громади на 2023 рік.
  2. Про безоплатну передачу апарату УЗД з балансу КНП «Уманська ЦМЛ» на баланс КНП «ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ».
  3. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України про надання компенсації на відновлення пошкодженого майна.
  4. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
  5. Про затвердження титульного списку об’єктів КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, видатки для яких будуть проводитись у 2023 році в новій редакції.
  6. Про виправлення технічної помилки.
  7. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.

РІЗНЕ