Четвер, 28 грудня 2023 08:01

Відбулось засідання виконавчого комітету

27 грудня 2023 року під головуванням Уманського міського голови Ірини Плетньової відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

Перед початком засідання очільниця громади Ірина Плетньова вручила Почесну грамоту виконавчого комітету Уманської міської ради Шпак Людмилі Євгенівні – завідувачу дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу №33 м. Умані за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.

На засіданні розглянули та прийняли такі рішення:

1. Про затвердження звітів про виконання фінансових планів комунальних підприємств Уманської міської територіальної громади зав ІІІ квартал 2023 року.
  2. Про затвердження графіків руху пільгових автобусів міськими автобусними маршрутами загального користування Уманської міської територіальної громади на 2024 рік.
  3. Про погодження Інвестиційної програми (інвестиційного проекту) на 2023 рік та Плану розвитку (довгострокової інвестиційної програми (інвестиційного проекту)) на 2023-2027 роки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬВОДО-КАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
  4. Про погодження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 рік.
  5. Про план засідань виконавчого комітету Уманської міської ради на І півріччя 2024 року.
  6. Про затвердження титульного списку об’єктів УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМУНАЛЬНИК» видатки для яких будуть проводитися у 2023 році у новій редакції.
  7. Про погодження штатного розпису УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМУНАЛЬНИК» на 2024 рік.
  8. Про погодження штатного розпису УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2024 рік.
  9. Про погодження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ № 3» на 2024 рік.
  10. Про погодження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕЛЕКОМПАНІЯ УМАНЬ» на 2024 рік.
  11. Про погодження штатного розпису Уманського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на 2024 рік.
  12. Про погодження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 рік станом на 01.01.2024 року.
  13. Про погодження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 рік станом на 01.01.2024 року.
  14. Про погодження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 рік станом на 01.01.2024 року.
  15. Про погодження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА психіатрична лікарня» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 рік станом на 01.01.2024 року.
  16. Про погодження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 рік станом на 01.01.2024 року.
  17. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  18. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті.
  19. Про надання дозволу на укладення угод, що потребують нотаріального посвідчення.
  20. Про надання дозволу на укладення угод, що потребують нотаріального посвідчення.
  21. Про затвердження Положення про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам за рахунок коштів бюджету Уманської міської територіальної громади в новій редакції.
  22. Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру в Уманській міській територіальній громаді у 2024 році.
  23. Про погодження штатного розпису Центру Інтегрованих соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради на 2024 рік.
  24. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
  25. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України про надання компенсації на відновлення пошкодженого майна.
  26. Про затвердження титульного списку об’єктів закладів та установ управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради, видатки для яких будуть проводитись у 2023 році у новій редакції.
  27. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18 грудня 2023 року № 576.
  28. РІЗНЕ.