Четвер, 25 січня 2024 12:22

Відбулось засідання виконавого комітету

25 січня 2024 року під головуванням першого заступника міського голови Олега Ганіча відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

На засіданні розглянули та прийняли такі рішення:

1. Про роботу комунального підприємства «Уманська муніципальна варта» Уманської міської ради за 2023 рік.
  2. Про затвердження Статуту УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» в новій редакції.
  3. Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
  4. Про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя.
  5. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  6. Про надання дозволу на укладення угоди, що потребує нотаріального посвідчення.
  7. Про взяття на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення для тимчасового проживання з фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
  8. Про розгляд питань з квартирного обліку.
  9. Про виправлення технічної помилки.
  10. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.
  11. Про затвердження складу опікунської ради при виконавчому комітеті Уманської міської ради у новій редакції.
  12. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.
  13. РІЗНЕ