Понеділок, 15 квітня 2024 11:18

Відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

15 квітня 2024 року під головуванням міського голови Ірини Плетньової відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

Під час засідання розглянули та прийняли такі рішення:

1. Про затвердження плану заходів щодо організації виконання бюджету Уманської міської територіальної громади на 2024 рік.
  2. Про внесення змін до додатку 6 рішення Уманської міської ради від 15.12.2023 року № 12-62/8 «Про бюджет Уманської міської територіальної громади на 2024 рік (2357400000)»
  3. Про внесення змін до розпису бюджету Уманської міської територіальної громади на 2024 рік.
  4. Про виконання показників Програми економічного і соціального розвитку Уманської міської територіальної громади за 2023 рік.
  5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 13.05.2021 р. № 195.
  6. Про затвердження дислокацій сезонних об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та об’єктів з надання послуг у сфері розваг на території об’єктів благоустрою Уманської міської територіальної громади.
  7. Про погодження місць розташування сезонних об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та об’єктів з надання послуг у сфері розваг на території об’єктів благоустрою Уманської міської територіальної громади.
  8. Про організацію перевезень пасажирів автобусним маршрутом загального користування № 16 « Залізничний вокзал – Дачі «Олександрівка».
  9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 09.12.2022 р. № 460.
  10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 27.12.2023 р. № 584.
  11. Про затвердження організаційно-методичних вказівок з підготовки населення Уманської міської територіальної громади до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024-2025 роки.
  12. Про створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Уманської міської територіальної громади.
  13. Про погодження використання найпростішого укриття.
  14. Про внесення змін до складу комісії з обстеження та визначення відновної вартості зелених насаджень на території Уманської міської територіальної громади.
  15. Про взяття на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення для тимчасового проживання з фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
  16. Про початок формування конкурсної комісії для обрання членів наглядової ради КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ»УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та здійснення деяких заходів щодо її формування.
  17. Про затвердження складу аукціонної комісії Уманської міської ради з продажу об’єктів комунальної власності в новій редакції.
  18. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  19. Про надання дозволу на укладення угод, що потребують нотаріального посвідчення.
  20. Про затвердження титульного списку об’єктів закладів та установ управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради, видатки для яких будуть проводитись у 2024 році у новій редакції.
  21. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.
  22. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.
  23. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27 грудня 2023 року № 605 «Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру в Уманській міській територіальній громаді у 2024 році».
  24. Про затвердження Програми заходів щодо використання коштів цільового фонду Уманської міської ради на 2024 рік.
  25. РІЗНЕ