П'ятниця, 05 липня 2024 16:34

Соціальна допомога для ВПО та УБД

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мене звати Михайло. Я представляю компанію-перевізника Грузар.

Наша компанія запустила соціальний проект, спрямований на допомогу постраждалим від російської агресії.

Пропонуємо безкоштовний переїзд чи перевезення речей УБД та ВПО. Для оформлення заявки на допомогу достатньо заповнити форму на сайті компанії. Вся програма абсолютно БЕЗКОШТОВНА. Ми не беремо ніяких коштів з ветеранів та переселенців.

В цьому листі, ми звертаємось до Вас з проханням розмістити на офіційному сайті громади  uman-rada.gov.ua інформацію про програму безкоштовного переїзду.

Цей проект дасть змогу людям, які були змушені залишити домівку внаслідок російської агресії, безкоштовно скористатись послугою вантажного таксі й перевезти цінні речі, або переїхати в безпечне місце.

Компанія Грузар працює в Україні з 2012 року. Ми допомагаємо з 2024 року громадянам, які постраждали від російського вторгнення в Україну. Активно співпрацюємо з громадськими організаціями та ЗСУ. Інформацію про безкоштовну допомогу вже поширили більше 400 територіальних громад та громадських організацій. Приклади:

Словянська міська військова адміністрація

Тернопільська міська рада

Вільне Радіо

Нижче я підготував для Вас текст новини. Можете скористатись цим текстом або використати будь-який інший на Ваш розсуд. Будемо вдячні за будь-яке поширення цієї ініціативи. Особливо якщо на Вашому сайті багато користувачів зі Сходу.

Компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей. Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету на сайті та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

Упродовж двох місяців ми зобов'язуємось надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

Для подачі заявки уважно заповніть онлайн-анкету по посиланню:

https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka

Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім'ям.

Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки:

+380 93 990 18 91

Пн-Пт (10.00-18.00).

Прочитано 69 разів