П'ятниця, 22 травня 2026 10:36

Партнерство заради тих, хто боронив Україну.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 « ??Партнерство заради тих, хто боронив Україну.

?? Зроблено ще один важливий крок у посиленні підтримки наших захисників і захисниць.

✍️ Укладено Меморандум про співпрацю між Уманською міською радою та Уманським районним у Черкаській області відокремленим підрозділом громадської організації Всеукраїнське обʼєднання «Ветеранський корпус.

Ми об’єднуємо зусилля задля захисту прав, забезпечення соціальних гарантій ветеранів війни та членів їхніх родин.

Меморандум передбачає:
✔️координацію дій у сфері ветеранської політики;
✔️спільні ініціативи та заходи;
✔️залучення громадських інституцій і фахівців;
✔️формування партнерських відносин, заснованих на довірі та взаємоповазі.

? Як міський голова я переконана: підтримка ветеранів - це наш спільний обов’язок і відповідальність. Дякую керівнику філії Сергію Столяру та всій команді «Ветеранського корпусу» за готовність до співпраці.

Разом будуємо сильну громаду, яка пам’ятає, цінує і підтримує своїх Героїв. ????», - міський голова Ірина Плетньова.

 photo 2026 05 22 09 48 32

photo 2026 05 22 09 48 32 2

Прочитано 1266 разів