« 
Партнерство заради тих, хто боронив Україну.
Зроблено ще один важливий крок у посиленні підтримки наших захисників і захисниць.
Укладено Меморандум про співпрацю між Уманською міською радою та Уманським районним у Черкаській області відокремленим підрозділом громадської організації Всеукраїнське обʼєднання «Ветеранський корпус.
Ми об’єднуємо зусилля задля захисту прав, забезпечення соціальних гарантій ветеранів війни та членів їхніх родин.
Меморандум передбачає:
координацію дій у сфері ветеранської політики;
спільні ініціативи та заходи;
залучення громадських інституцій і фахівців;
формування партнерських відносин, заснованих на довірі та взаємоповазі.
Як міський голова я переконана: підтримка ветеранів - це наш спільний обов’язок і відповідальність. Дякую керівнику філії Сергію Столяру та всій команді «Ветеранського корпусу» за готовність до співпраці.
Разом будуємо сильну громаду, яка пам’ятає, цінує і підтримує своїх Героїв. 

», - міський голова Ірина Плетньова.


