« Сьогодні був один із тих моментів, коли слова даються важко…
Я вручила нагрудний знак до посвідчення особі з інвалідністю внаслідок війни нашому захиснику - Нечинському Юрію Юрійовичу.
Отримала цю нагороду його дружина Світлана Володимирівна.
Юрій, з тих, хто не шукає виправдань. З перших днів повномасштабного вторгнення він організовував блокпости, стояв на захисті нашого міста й країни. І це попри те, що у лютому 2022 року був за кордоном і міг не повертатися до Умані. Але він повернувся. Бо інакше не міг.


Сьогодні Юрій проходить лікування. Його шлях - це шлях болю, втрат і неймовірної сили духу.
І водночас - це шлях любові до України, відповідальності й справжньої мужності.
Дивлячись у очі його дружини, я ще раз усвідомила: за кожним воїном стоїть родина, яка теж воює: серцем, тривогою, молитвою, очікуванням…
Низько вклоняюся Юрію. Дякую Світлані за витримку й любов.
Ми пам’ятаємо. Ми поруч. Ми завжди будемо поруч.
Слава нашим Захисникам
.
Слава Україні
.», - міський голова Ірина Плетньова.

