Четвер, 26 березня 2015 14:41

Умань – полікультурне місто

25 березня «Академія молодіжного лідера» вже увосьме відкрила свої двері представникам студентської молоді, які виявили бажання ознайомитися з роботою органів місцевого самоврядування.

На цей раз заняття, присвячене культурно-освітнім і національним традиціям Умані, провела викладач Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка Ольга Радченко. Розповідаючи про історичні події в Україні у ХVII- ХVIII ст., Ольга Олександрівна не оминула увагою місто Умань та його роль у загальноукраїнському історичному процесі. Полікультурність Умані, на думку викладача, лише на користь місту, треба тільки правильно цим скористатися. Ольга Олександрівна порадила усім, хто цікавиться історією міста, прочитати книгу-щоденник «Умань та уманчани очима П.Ф. Курінного».

«Активна студентська молодь є дослідником історії України та творцем майбутнього нашої держави, від неї залежить, в якому напрямку розвиватиметься країна», – підвела підсумок зустрічі Ольга Радченко.