П'ятниця, 10 квітня 2015 21:05

Олександр Цебрій отримав підтримку депутатського корпусу Уманської міської ради

10 квітня відбулася 68 позачергова сесія Уманської міської ради, на якій було розглянуто питання «Про розгляд листа прокуратури Черкаської області». Під час сесії виступило чимало депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, представників громадських організацій міста.

Олександр Цебрій поставив на голосування питання «Про припинення повноважень виконуючого обов’язки міського голови Цебрія О.В.».

27 з 30 присутніх на сесії депутатів Уманської міської ради висловили підтримку Олександру Цебрію і не дали йому піти з посади.

«Чи зручне крісло очільника міста? Ні. Чи велика зарплата? Ні. Можливо, багато вільного часу? Ні. Але є одна важлива річ – тут є можливість змінити життя міста на краще. А місто Умань заслуговує бути найкращим в Україні», – зазначив Олександр Володимирович.