Четвер, 27 серпня 2015 15:36

Засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

• Про затвердження звіту про виконання фінансових планів комунальних підприємств міста за ІІ квартал 2015 року.
    • Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
    • Про розгляд заяви з питання проведення перепланування квартири багатоквартирного житлового будинку з влаштуванням балкона.
    • Про надання згоди ТОВ «Люкс-Альянс» на продовження терміну завершення будівництва об’єкта незавершеного будівництва.
    • Про заходи щодо забезпечення проведення на території міста місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.
    • Про затвердження Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
    • Про затвердження доповнень до дислокації об'єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг у сфері розваг на території об’єктів благоустрою м.Умань на 2015 рік.
    • Про організацію ярмарку з торгівлі продовольчими та промисловими товарами під час святкування Рош-ха-Шана та масового перебування в місті паломників-хасидів у вересні 2015 року.
    • Про організацію торговельного обслуговування паломників-хасидів у вересні 2015 року.
    • Про плату за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (УДШМ, УДМШ № 1 та школі мистецтв при міській гімназії) на 2015-2016 навчальний рік
    • Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.
    • Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.