П'ятниця, 13 листопада 2015 15:54

«Учитель року - 2016»

У 2015/2016 навчальному році  конкурс проходив  у  номінаціях  «Англійська мова», «Математика», «Історія», в якому взяли участь 10 педагогів з 10 загальноосвітніх навчальних закладів: ЗОШ №№ 3, 4, 9, 11, 12, 14, НВК № 7-колегіуму, НВК № 10 - медичної гімназії , НВК - педліцею, гімназії.

На початку заходу заступник міського голови Людмила Кирилюк привітала конкурсантів та побажала творчого натхнення, нових звершень і успіхів на освітянській ниві.

За рішенням журі конкурсу переможцями І (міського) етапу конкурсу «Учитель року – 2016» визнані вчитель англійської мови гімназії Людмила Сундарева, вчитель математики НВК-педагогічного ліцею Ірина Юхимчук, вчитель історії НВК- медичної гімназії Анжела Сліпенька; друге місце в конкурсі посіли вчитель математики школи № 3 Леся Ружин, вчитель англійської мови школи №11 Анжела Козак, вчитель англійської мови школи №12 Інна Недобійчук, вчитель історії НВК №7-колегіуму Надія Рудик; ІІІ місце зайняли вчитель англійської мови школи №4 Людмила Бурлаченко, вчитель англійської мови школи №14 Лідія Січкар, вчитель математики школи №9 Сергій Побережець.

Крім того, журі визначили найкращих у  номінаціях:  „За творчість”- Людмилу Сундареву,  «За  оригінальність» - Побережця Сергія,  «За майстерність» - Анжелу Сліпеньку, «За артистизм»- Лесю Ружин, «За новаторство”- Ірину Юхимчук, „За науковість» - Надію Рудик, «За винахідливість» - Інну Недобійчук , «Педагогічний дебют»- Людмилу Бурлаченко, „За емоційність” – Анжелу Козак, „За образність”  - Лідію Січкар.

Усі учасники конкурсу отримали грамоти відділу освіти та нагороджені преміями: за І місце – в розмірі посадового окладу, за ІІ місце – в розмірі 75% посадового окладу, за ІІІ місце –  в розмірі 50% посадового окладу. Від міського комітету профспілки працівників освіти і науки учасникам конкурсу вручено грошові винагороди. Кандидат економічних наук УНУС Леся Барабаш від імені ректора вузу Олени Непочатенко привітала конкурсантів та вручила подарунки.

Переможці міського конкурсу будуть представляти освіту нашого міста на обласному етапі  у грудні.

Довідково:          Цьогорічний  конкурс "Учитель року" – двадцять другий.  За  цей період у ньому взяли участь 196 педагогів загальноосвітніх навчальних закладів міста, серед них:  9 переможців обласного етапу, два – всеукраїнського:  вчитель біології школи № 9 Тетяна Небикова та вчитель початкових класів гімназії Савченко Ольга,.